diary

Pink Skirt

20. května 2010 v 17:30 | Midori ♥
Dneska fajn den. Měli jsme od devíti,  jenom tři hodiny učení a pak beseda o EU, která mě nebavila a tak jsem si kreslila. Po škole, jsem jela s kamarádkou na Anděl na něco se zeptat a pak zase zpátky do školy, protože šla na výsledky profi testů, které mimochodem mám zítra -.-
 Jakmile skončila(trvalo to čtvrt hodinky) jsme jeli do jednoho sekáče, kde jsem koupila tylovou sukni, kterou budu nosit jenom na srazy, protože jinak by to mamá a papili nerozdýchali. Ale já asi taky ne.
 Poslední dobou, co tu píšu přidávám jenom do dairy, takže se budu teď snažit dávat i do jiných rubrik. A to je vše , co chci naopsat teď musím napsat kousek referátu na náboženství a připravit si povídání na sloh. Mějte se pěkně.

OMG

18. května 2010 v 19:58 | Midori ♥
Takže hlásím se, že jsem živá a i poměrně zdravá. Pokud nepočítám kašel,rýmu a děsně popraskaný ret. V Londýně to bylo krásné jak jinak. Bylo těžké se odloučit, ale naštětsí nakonci cesty bylo tedy nakupování na Oxford Street, které mi tak trochu zablokovalo mozek. Koupila jsem si toho hodně, za nízké ceny v Primarku. Ale dobrý byl taky příjezd do Prahy, domů. Díky tomu, že si maminka pravidelně kupuje ELLE tak jsme díky kuponům šli nakupovat za slušné ceny. Nejvíc mám radost asi z bot na vysoké platfromě od Mark Ecko, ale vzorově jsou podobné Ed Hardy . ♥ . ♥ . ♥ . ♥ . ♥ . ♥ . ♥ . ♥ . ♥ . ♥ . ♥ . ♥ . ♥ . ♥ . ♥ . ♥ . ♥ . ♥ . ♥ . ♥ . ♥ . ♥ . ♥ . ♥ . ♥ .

ht
(možná je to můj problém, že se neumím tvářit)
Tenhle týden nejdu vůbec na tréninky jelikož se posunuli na jiný den a ty nemůžu a tohle je důvod, proč sem teď píšu, protože mám čas. Sice bych se měla ještě doučit bižuli, ale ta je lehká a už to celkem umím, za to francouzštinu ne, ale  nějak se mi nechce, naučím se jenom slovíčka a ani ne pořádně, nebudu se namáhat kvůli babě, která si přeskakuje lekce jak se jí chce a , že místo slíbeného zkoušení z textu, vám dá test na slovíčka, který vám slibovala před měsícem. Pfuu -.-''
 Budu končit, už nemám co psát nebo spíš nepamatuju si to, co jsem chtěla napsat. Možná přidám pár fotek z Londýna, ale ztěch 300 mám zatim udělanejch jenom 50.


Jinak byla jsem na BEP ♥

Nějak asi tu nebudu

6. května 2010 v 18:22 | Midori ♥
 Takže nějak tak je myšlen název článku vážně. Zítra odjíždím do Brna na animefest. Vracím se v neděli. A v pondělí odjíždím do Anglie a strašně moc se těším. Možná, ale  mám nějaké výhrady, ale ty teď nechci řešit, musím si dobalit totiž kufřík, napsat část referátu a ještě si jít umýt hlavu. Naštěstí, zítra nepůjdu do školy. Musím k zubaři na plombu a vzhledem k tomu, že má plno, tak tam budu od 9 strašit nevím do kolika o.O

No a tedy za chvíli pádím aspoň napsat kousíček toho referátu, protože už mám málo času z toho dva týdny tu dohromady nebudu, takže DAMN!  Jinak taky možná už budu končit, protože nemám co psát a musím tedy přece napsat ten referát, takže přeji krásný víkend!


No time

22. dubna 2010 v 17:37 | Midori ♥
Omlouvám se, ale není čas, není nálada.

Hamty,Hamty,Hamty ať mám víc něž tamty.

16. dubna 2010 v 17:54 | Midori ♥
úúúúú už se pečou muffiny a já se chystám na zítřejší sraz, mějte se pěkně a užíjte si víkend! ♥

Jsem blázen, jsem ta co prošla psychickým a fyzickým zneužitím.

13. dubna 2010 v 14:22 | Midori ♥
rffrš
Tak přijdu si domů, po krátké škole(no ani jsem nebyla ve škole, jen na mši a pak jsme šli na nějakou akci k Palladiu) radostná si sednu k počítači, na zítřek žádné učení, jdu na facebook a tam zpráva od člověka,kterého vůbec neznám. Ten člověk soudí podle mých výkresů, že potřebuji doktora, že jsem si musela určitě projít nějakým fyzickým nebo psychickým zneužitím a že bych tedy měla vyhledat pomoc. Aha. No celkem mě to pobavilo, ano chápu, některé výkresy, zobrazuju tam krev, ale vážně jsem si nikdy žádným zneužitím neprošla. Navíc po zjištění kdo ten neznámý je, jsem byla udivená ještě víc. Napsal mi to jeden dominikán, kterého nemám ráda. A to jsme s ním měli dneska původně jít na duchovní obnovu! Takovej je to neznaBoh.
 No nic končím s tímhle tématem, je nudné. V poslední době to celkem jde, dostala jsem 1 z písemky z fyziky, takže super. Jediné co mě znepokojuje je ta francouzština, snad dostanu aspoň za 2.
 No za hoďku jedu jedné holce prodat takové dlouhé triko a pak domů se psem a po té na trénink. Trénink fff. Docela se tam těším, ale taky ne, protože to tam se mnou určitě sekne.
 No nic, já odcházím, zítra něco přidám snad.
                                                                                                                           xoxo

Červené, květy kamélie.

9. dubna 2010 v 18:42 | Midori ♥
Tak se hlásím, do chaty odjíždím totiž až zítra. Ale upřímně,netěším se, musím se učit na písemku z francouzštiny. Mohla bych si stěžovat,ale nebudu..stejně má být hnusně, nebo teda má pršet. Ale nemyslete si, já totiž vlastně déšť mám ráda a hlavně vzduch po bouřce, je takový čistý, nádherně se dýchá. Jako malá jsem si strašně přála aby někdo udělal voňavku s vůni po dešti a přiznám se, do teď si to přeju. (takže pokud někdy v životě budu mít strašně moc času, tak se pokusím to uskutečnit...oooonééé zase fanatazíruji).
 Tak teď se odpojím od tématu a přejdu k tomu co dneska bylo. No byla jsem ve škole a  pak jsem se šla podívat na jednu tašku s mojí Strummerovou a pak s ní jsme šli k nám domů ,kde jsem jí ukazovala chrám mého božstva. Pak jsem ji šla doprovodit na autobus a pak šla zase domů. Neměla jsem ,co dělat tak jsem si pustila Death Note2(film) a aquarellem jsem si nakreslila moji nejoblíbenější|(a nejkrásnější) kětinu, kamélii. Strašně moc bych ji chtěla, ale nejspíš by nepřežila. Ale kdyby byla, byla bych jako malý princ a ona má růže, já bych se oní starala jako on a milovala bych ji jako on..ale nějaký sopky a baobaby, bych si neopořídila.
 No a teď poslouchám Police a chystám se jít podívat co dneska dávají a jít si něco načmárat nebo přečíst. No uvidíme. A v cč, můžete shlédnout,moji kamélii, která,ale není tak dokonalá jako ta živá.


I'm not here

6. dubna 2010 v 22:52 | Midori ♥
Píšu narychlo z tréninku zpcená, že tu teď moc nebudu. Zítra se musím učit na fyziku, pak mám výtvarku a pak jdeme oslavovat táty narozeniny. Možná snad ve čtvrtek,ale to mám na večer taky trénink a ještě budu čmárat kamarádce obrázek. Nevím jestli v pátek, odjíždíme na chatu,ale to už dám vědět. Tak si užijte zítřek a já půjdu na kutě. Brou ♥

Pryč

2. dubna 2010 v 11:14 | Midori ♥
Odjíždím na chatu a vracím se až v pondělí, takže se mějte hezky a pěkné Velikonoce!♥

Opět po nějaké době

31. března 2010 v 20:52 | Midori ♥

Tak zase se po nějaké době hlasím, živá,zdravá,nezamilovaná a momentálně celkem v pohodě. Dny utíkají celkem rychle a tak sem se konečně těch 3 dnů volna, kdy se jeden den budu flákat po městě a zbývající s víkendem budu na chatě si užívat přírody.
 Vy se taky určitě máte dobře, nebudu se ptát, nezajímá mě to. Ne, zajímá. Opravdu.
Tak nevím co psát, jen sem tak chtěla napsat zase nějaký článek, možná sem budu psát častěji,ale spíše možná, budu zvěřejňovat spíše fotky a tak. No nic mě tedy nenapadá tak už půjdu a budu se kochat tou animačkou *.*

The Sound of Silence

14. března 2010 v 15:27 | Midori ♥
Hodně věcí se změnilo. Přehouplo se to na hrozné chvíle bezmoci, kdy jsem si byla přesvědčena, že jsem zlý a zákeřný člověk. Ale pak se to díky jedinečnému dni s přáteli změnilo a mám se opět dobře. Takže nakonec se to všechno přehouplo na skvělé pocity a doufám, že se to tak dlouho udrží. Sice není všechno tak jak jsem si zezačátku přála, ale nebudu si na to stěžovat, mám toho hodně.
Takže včerejší den byl úžasný, pobavila jsem se,ale přiznám se, že taky bála. :D Čirou náhodou jsme si v KFC na notebooku pouštěli Paranormal Activity, přičemž sem večer musela furt volat rodičům, jelikož jsem se doma sama bála:D Brrrr, ještě, že to mám za sebou.
Teď se mi nabíjí foťák, chci nafotit nějaký hovadiny, jelikož chci vyzkoušet nově stáhle akce do photoshopu. Ještě si zahraju sims a pak se budu jen tak válet. Zítra je opět škola. Ten víkend utekl rychle,co? Svině jedna!

LITTLE PAIN

10. března 2010 v 21:12 | Midori ♥
Nevěděla jsem kam psát o tomhle tématu , co jsem si vybrala, jelikož se bude týkat mě. Vybrala jsem si známé téma Lásku, ale přesto budu psát do deníku. Budu o tom psát jelikož těhle pár nocíí usínám se slzami v očích díky tomuto pocitu, spíše pocitu vlastnictví. Takže si nemyslím, že za to může láska, spíše ten pocit, touha někoho vlastnit. Je to špatné já vím, ale omotává mě to červenou nití. Mám sice svoji jedinou první opravdou lásku, svoji kamarádku, ale jak už je známo, kluci jsou kluci, kteří umějí motat hlavu. Myslela jsem, že jsem z oceli, že všechno zvládnu, ale ne šeredně jsem se spletla a tak jse všechno proměnilo v slzy a bezmoc. Pokud to takhle bude pokračovat dál, bude to bolet, hodně bolet.

"Člověk má v srdci místa, o nichž mnohdy nemá ani potuchy. Teprve až se zaplní bolestí, doví se o jejich existenci. "

Vždycky jsem si myslela, že jsem osoba s velkým charakterem, s velkým sebevědomím ,ale nejspíš to tak není. Myslela jsem, že bych to dneska mohla ukončit, tím, jestli opravdu stojí za to se trápit tak dlouho, že pokud to má bolet ať to bolí radši teď než pozdějc. Je to divná a zlá situace. A je tak ukrutně strašné , že se stim musím vyrovnat sama. Bože, proč jsem zase spadla do toho velkého pytle? Achjo chci být volná a nezamilovaná, láska mi není souzena, protože pro ni nehodlám trpět. Ale poslat to ke dnu nedokážu. NEDOKÁŽU.Mě to straší snad už i ve spaní...

"Láska je větší než příval slov. O lásce se nediskutuje. Láska je. "

I když psal, že jsem krásná apod, nevím, třeba to byly jenom lichotky, nevím, neznám ho dobře, ale nějak mě svázala ta niť. Možná miluje jinou, možná pro ní trpí tak jako já pro něj. Ale jak se dozvím pravdu? Jenom tak, že se překonám, ale to já nedokážu......
....a nebo se snažit zapomenout...
"Takže zapomenout znamená, že uvnitř svého já...zabiješ kousiček svého světa."

Proč?

3. března 2010 v 22:24 | Midori ♥
Psala jsem se proč se vracím, ale vím, že to nikoho nezajímá a hlavně to nezajímá blog.cz, který článek nějakou "chytrou" chybou nezveřejnil, kašlu na to, z breku se dostávám do hněvu.Prokiru!
Pocity se mi míchájí jak kdyby popletená čarodejnice dávala dohromady ještě popletenější lektvar. Vážně super. Jdu spát s velkou dávkou ironie!

Omluva

11. prosince 2009 v 14:00 | Midori
Velice jse omlouvám za svoji nepřítomnost,ale prostě nebyl čas a ani vlastně nálada. Navíc tu nebudu ani zítra , v neděli a vlastně celý příští týden, jedu do Alp. Takže moc jse omlouvám, ale prostě mám jinou zábavu.

Temné výkřiky, žalostné nudy dnešního dne

5. prosince 2009 v 13:46 | Midori
Tak se tedy ozývám po nějaké,krátké době s trocha duchaplnějším článkem. Je to důvod mé prázdné hlavy, která nemá žádné nápady, jak tento blog oživit, jediné co mi přišlo vhod je změnění design, který ve mně probouzí nového ducha, jakého to nechtějte vědět.
Zítra mě tady nečekejte snad vůbec. Jelikož jdu s babičkou vybrat si nějakou knihu k Vánocům. (Což mi připomíná, že já nemám ještě nic koupeného. Hehe. ) A ještě v pondělí píšeme písemku z matiky, zkoušení z francouzštiny a ještě se dozvím známku z menšího testu z angličtiny, který jsem úplně totálně zkazila. Nemám ráda jazykové testy, jelikož to vždycky můžete přeložit trochu jinak a hned už to máte špatně a pak se dohadujete s učitelkou jak to má být. Ale byl to test na domácí úkol, který ode mě polovina třídy opsala, takže jediná to špatně mít nebudu *ďábelský smích*
Za chvíli by měl být oběd, mňam, já jsem strašný nenažranec a taky na to vipadam. Pak přijde babča a mi půjdeme ještě s rodiči a psem na letnou na Mikuláše. Je to tam docela pěkné. A pak napíšu dopis Ježížkovi sedícího po pravici Boha. Doufám, že mi něco pod strmoček dá^-^ No a pak se půjdu , tradičně, s tatínkem dívat na nějaký Vánoční film. No nic, už cítím tu úžasnou vůni z kuchyně, která mě strašně láká, takže se mějte a zase někdy.Váš něnažranec.

Zabít 5

1. prosince 2009 v 16:12 | Midori ♥
Ááááá šíleně mě bolí nohy. Dnešní den opravdu krásný. Jít do školy na půl sedmou a pak šup,honem,honem na turnaj. To bylo fakt moc.Na ten turnaj jsme přišli docela brzo jelikož kluci hráli hnedka na začátku a musím uznat, že jim to šlo hodně dobře. Když přišla řada na nás(jo byl to turnaj ve florbale:D) Tak mě moje noha začala bolet víc(asi se to zhoršilo včerejším pádem ze schodů ^-^) naštěstí sem šla do hry až po nějakých pěti minutách, kde teda to byl ze začátku trošku záhul, ale pak bylo vše ok. Tu první hru jsme vyhráli. Ta druhá byla horší, spíš jsme to ..no vy víte co. Ale co skončili jsme druhý, s pohárem, s medailí a čokoládama pro každého *_* .Jinak jsem se tam opět zakoukala,ale to někdy jindy. Nic,jdu odpočívat, jelikož ta noha děsně bolí.

YOUNG, PROUD AND NAZI(mladý,hrdý, nácek)

29. listopadu 2009 v 13:20 | Midori
Takže jsem se po pár dních rozhodla toto téma napsat jelikož mi v hlavě už zní týden. V pondělí na 9. hodině, která byla poslední, jsme my žáci nedočkavý,honem,honem domů ,dělali na občance strašlivý bordel ať nás paní učitelka pustí dřív domů. Jelikož je hodně hodná řekla, že po skončení 17 minutového videa nás pustí. Všichni dá se říct rozhořčeně přikývli. Co však následovala za video nás úplně změkklo. Dívali jsme se na část z filmu o Marku Colettovi,pracovníkovi britské strany BNP.
Mark byl obyčejný angličan, co zrovna dokončoval vysokou školu a zárověň tedy pracoval pro
stranu, kterou bylo zřejmě cílem ="BÍLÁ ANGLIE" Mark podle mě i podle kameranama, byl velice dobrý řečník, který hovořil o problémech Anglie s černochy a asiaty. Nechápal proč v některých ulicích jsou prázdné domy a pak jsou lidé, kteří nemají kde bydlet a že se hlavně vláda stará o ostatní menšiny, protože,když těm se nepomůže, volají, že je to diskriminace(v téhle věci docela souhlasím, s tímto se tady v ČR můžete setkat, asi moc dobře víte s kým -_-)Pak , ale při volbách skončil 3, ale i tak to držel a byl šťastný, že třetí místo po dvouch silných stránkách je přece jenom úspěch. Jenže po vykročení se do něj pustila banda protestantů proti nacismu a řvali na ně, Mark se však jenom usmál a šel dál se svými názory...
Asi bych tu byla hodně dlouho , kdybych vám měla popsat celý film, takže se dostaname k tomu že Mark odstoupil ze strany a, že nakonec se ukázalo, že sympatizuje s Hitlerem. Ale teď k tomu co si vlastně myslet o nacismu.
Myslím si, že v některých věcech to Mark myslel dobře a já to vlastně taky tak vidím, ale někde to opravdu byl extrém a chtěla jsem říct, že je hovado, co uctívá Hitlera, což znělo celou třídou, ale pak jsem si řekla, že jak člověk ,který je tak vychovávan může rozeznat co je dobré a co je špatné?(jeho rodiče podle jejich odpovědí měli hodně předsudků a hlavně sympatií s nacismem) Pokud mu to rodiče říkali už odmala, k čemuž se vlastně došlo, on odmala nepochopil jak je to špatné a tím se uvlivnili jeho názory a jeho předsukdy k druhým, že "všichni" jsou stejní, všichni jsou špinavý a vychytralý a, že jenom bílý mají tolik dokonalosti aby tu mohli žít. Jsou to ,ale přece kecy, všichni ostatní národnosti nejsou stejný ani my bílý nejsme . Jenže on tomu věřil, jelikož byl tak vychován.
Pak jsi myslím, že hrajou zkušenosti. Pokud by vám třeba popodal a okradl vietnamec tátu, byli by jste naštvaní, plní zlosti a nosili by jste od té chvíle odpor k nim, jenže mohl to být kdokoliv, běloch,černoch, ale z téhle zkušenosti se pak stáva předsudek ,a tomu člověkovi se už těžko vyříkává, že né všichni vietnamci jsou takový.
Všichni jsme,ale hříšníci a jedno jaké jsme národnosti a proto bychom měli držet při spolu. A ne se snažit najít oporu ve stejné rase, stačí navzájem si pomáhat. Žádný nacismus prosím, žádné předsudky, není to zapotřebí, vždyť oni jsou taky lidi jako my.

Spejbl a Hurvínek:aneb MIKULÁŠ

25. listopadu 2009 v 13:29 | Midori ♥
Dneska jse mi vůbec, ale vůbec nechtělo vstávat. Nevím proč. Vždycky vyskočím jak ,jak , kocour co mu šlápnete na ocas, ale dneska, ne. Asi mě štvala ta tma, co byla venku, ve které svítilo pár malých plamínku ze hřbitova na proti. Ano před barákem, před silnicí, je zeď a za ní jeden z největších hřbitovů v Praze, nebo je největší dokokonce? Netuším. To je fuk, hlavně, že jsem se tedy z postele vyhrabala a chvíli při oblékaní čučela na Tuppi a Binuu(nebo já tedy opravdu nevím jak se to píše:D)a šla si vyčistit zuby a rozčesat své krátké vlasy. Pak jsem si nazula boty, no znáte to..a dorazila do školy. Dnešní den byl celkem v pohodě, protože jsme měli jenom zeměpis, kde jsem stejně vzádu s kámoškou hovořila a různých kravinách. Potom jsme šli do hotelu Pyramida,kde hráli Spejbla a Hurvníka, v epizodě Mikuláš. Asi nejvíc se mi líbilo a zároveň rozhořčilo, to, že předemnou seděl jeden malý klučina, ke kterému, jak říkají moje "vtipné" kamrádky mám pedofilní vztah, jelikož se mi onen mladší chlapec líbí. Jenže ho nakonec jeho třídní popohnala o pět sedadel dál, takže stejně nic nebylo. Hurvínek mě celkem pobavil, hlavně mnohoznačnými slovy, pro nás pubish typu : "Budu ti cucat tvé bonbonky, vím dobře, kde máš svou skrýš." nebo "Otoč se" Opravdu to chceš vidět?" "To je,ale díra"..no prostě snad chápete,ne? No po skončení jsme jeli zpátky do školy a na oběd. Tam jsme se samozřejmě, kupodivu, najedli a pak každý šel svou cestou domů. No a já jsem tedy dorazila rychle přehlídla fyziku a dějepis a šla na počítač. Teď si možná zahraju asi sims 3 a potom jedu na výtvarku. Zítra musím jít na 7, jelikož máme trénink s florbalem a zase po škole jedu do knihovny pro knížky na povinou četbu. No nic tak já se srdceryvně loučím.

You really got me

24. listopadu 2009 v 20:09 | Midori ♥
Takže začínám už několikátý svůj blog, doufám, že ho hnedka zase rychle nezruším, jen aby to vydrželo do Vánoc,prosím. Sem14-letá slečna z Prahy a moji otaku přátelé na srazech mi říkájí Midori, proto by asi bylo dobré to nenachat jen přátelům na srazech, ale i tady. Takže Midori, těšímě ♥
 
 

Reklama