Březen 2010

Opět po nějaké době

31. března 2010 v 20:52 | Midori ♥ |  diary

Tak zase se po nějaké době hlasím, živá,zdravá,nezamilovaná a momentálně celkem v pohodě. Dny utíkají celkem rychle a tak sem se konečně těch 3 dnů volna, kdy se jeden den budu flákat po městě a zbývající s víkendem budu na chatě si užívat přírody.
 Vy se taky určitě máte dobře, nebudu se ptát, nezajímá mě to. Ne, zajímá. Opravdu.
Tak nevím co psát, jen sem tak chtěla napsat zase nějaký článek, možná sem budu psát častěji,ale spíše možná, budu zvěřejňovat spíše fotky a tak. No nic mě tedy nenapadá tak už půjdu a budu se kochat tou animačkou *.*

The Sound of Silence

14. března 2010 v 15:27 | Midori ♥ |  diary
Hodně věcí se změnilo. Přehouplo se to na hrozné chvíle bezmoci, kdy jsem si byla přesvědčena, že jsem zlý a zákeřný člověk. Ale pak se to díky jedinečnému dni s přáteli změnilo a mám se opět dobře. Takže nakonec se to všechno přehouplo na skvělé pocity a doufám, že se to tak dlouho udrží. Sice není všechno tak jak jsem si zezačátku přála, ale nebudu si na to stěžovat, mám toho hodně.
Takže včerejší den byl úžasný, pobavila jsem se,ale přiznám se, že taky bála. :D Čirou náhodou jsme si v KFC na notebooku pouštěli Paranormal Activity, přičemž sem večer musela furt volat rodičům, jelikož jsem se doma sama bála:D Brrrr, ještě, že to mám za sebou.
Teď se mi nabíjí foťák, chci nafotit nějaký hovadiny, jelikož chci vyzkoušet nově stáhle akce do photoshopu. Ještě si zahraju sims a pak se budu jen tak válet. Zítra je opět škola. Ten víkend utekl rychle,co? Svině jedna!


LITTLE PAIN

10. března 2010 v 21:12 | Midori ♥ |  diary
Nevěděla jsem kam psát o tomhle tématu , co jsem si vybrala, jelikož se bude týkat mě. Vybrala jsem si známé téma Lásku, ale přesto budu psát do deníku. Budu o tom psát jelikož těhle pár nocíí usínám se slzami v očích díky tomuto pocitu, spíše pocitu vlastnictví. Takže si nemyslím, že za to může láska, spíše ten pocit, touha někoho vlastnit. Je to špatné já vím, ale omotává mě to červenou nití. Mám sice svoji jedinou první opravdou lásku, svoji kamarádku, ale jak už je známo, kluci jsou kluci, kteří umějí motat hlavu. Myslela jsem, že jsem z oceli, že všechno zvládnu, ale ne šeredně jsem se spletla a tak jse všechno proměnilo v slzy a bezmoc. Pokud to takhle bude pokračovat dál, bude to bolet, hodně bolet.

"Člověk má v srdci místa, o nichž mnohdy nemá ani potuchy. Teprve až se zaplní bolestí, doví se o jejich existenci. "

Vždycky jsem si myslela, že jsem osoba s velkým charakterem, s velkým sebevědomím ,ale nejspíš to tak není. Myslela jsem, že bych to dneska mohla ukončit, tím, jestli opravdu stojí za to se trápit tak dlouho, že pokud to má bolet ať to bolí radši teď než pozdějc. Je to divná a zlá situace. A je tak ukrutně strašné , že se stim musím vyrovnat sama. Bože, proč jsem zase spadla do toho velkého pytle? Achjo chci být volná a nezamilovaná, láska mi není souzena, protože pro ni nehodlám trpět. Ale poslat to ke dnu nedokážu. NEDOKÁŽU.Mě to straší snad už i ve spaní...

"Láska je větší než příval slov. O lásce se nediskutuje. Láska je. "

I když psal, že jsem krásná apod, nevím, třeba to byly jenom lichotky, nevím, neznám ho dobře, ale nějak mě svázala ta niť. Možná miluje jinou, možná pro ní trpí tak jako já pro něj. Ale jak se dozvím pravdu? Jenom tak, že se překonám, ale to já nedokážu......
....a nebo se snažit zapomenout...
"Takže zapomenout znamená, že uvnitř svého já...zabiješ kousiček svého světa."


shoot the runner - kasabian

6. března 2010 v 17:52 | Midori Nana ♥ |  music
Nemám náladu psát nějaký duchaplný článek,takže mne omluvte. Dám sem jenom oblíbenou píseň , kterou jsme zpívali po celém domě.
Video smazáno z důvodu blbosti blogu.cz
I am King and She's my Queen. Bitch!

Proč?

3. března 2010 v 22:24 | Midori ♥ |  diary
Psala jsem se proč se vracím, ale vím, že to nikoho nezajímá a hlavně to nezajímá blog.cz, který článek nějakou "chytrou" chybou nezveřejnil, kašlu na to, z breku se dostávám do hněvu.Prokiru!
Pocity se mi míchájí jak kdyby popletená čarodejnice dávala dohromady ještě popletenější lektvar. Vážně super. Jdu spát s velkou dávkou ironie!