Prosinec 2009

Omluva

11. prosince 2009 v 14:00 | Midori |  diary
Velice jse omlouvám za svoji nepřítomnost,ale prostě nebyl čas a ani vlastně nálada. Navíc tu nebudu ani zítra , v neděli a vlastně celý příští týden, jedu do Alp. Takže moc jse omlouvám, ale prostě mám jinou zábavu.

Temné výkřiky, žalostné nudy dnešního dne

5. prosince 2009 v 13:46 | Midori |  diary
Tak se tedy ozývám po nějaké,krátké době s trocha duchaplnějším článkem. Je to důvod mé prázdné hlavy, která nemá žádné nápady, jak tento blog oživit, jediné co mi přišlo vhod je změnění design, který ve mně probouzí nového ducha, jakého to nechtějte vědět.
Zítra mě tady nečekejte snad vůbec. Jelikož jdu s babičkou vybrat si nějakou knihu k Vánocům. (Což mi připomíná, že já nemám ještě nic koupeného. Hehe. ) A ještě v pondělí píšeme písemku z matiky, zkoušení z francouzštiny a ještě se dozvím známku z menšího testu z angličtiny, který jsem úplně totálně zkazila. Nemám ráda jazykové testy, jelikož to vždycky můžete přeložit trochu jinak a hned už to máte špatně a pak se dohadujete s učitelkou jak to má být. Ale byl to test na domácí úkol, který ode mě polovina třídy opsala, takže jediná to špatně mít nebudu *ďábelský smích*
Za chvíli by měl být oběd, mňam, já jsem strašný nenažranec a taky na to vipadam. Pak přijde babča a mi půjdeme ještě s rodiči a psem na letnou na Mikuláše. Je to tam docela pěkné. A pak napíšu dopis Ježížkovi sedícího po pravici Boha. Doufám, že mi něco pod strmoček dá^-^ No a pak se půjdu , tradičně, s tatínkem dívat na nějaký Vánoční film. No nic, už cítím tu úžasnou vůni z kuchyně, která mě strašně láká, takže se mějte a zase někdy.Váš něnažranec.

Johnny Cash - Hurt

3. prosince 2009 v 14:31 | Midori ♥ |  music
♥♥♥

Zabít 5

1. prosince 2009 v 16:12 | Midori ♥ |  diary
Ááááá šíleně mě bolí nohy. Dnešní den opravdu krásný. Jít do školy na půl sedmou a pak šup,honem,honem na turnaj. To bylo fakt moc.Na ten turnaj jsme přišli docela brzo jelikož kluci hráli hnedka na začátku a musím uznat, že jim to šlo hodně dobře. Když přišla řada na nás(jo byl to turnaj ve florbale:D) Tak mě moje noha začala bolet víc(asi se to zhoršilo včerejším pádem ze schodů ^-^) naštěstí sem šla do hry až po nějakých pěti minutách, kde teda to byl ze začátku trošku záhul, ale pak bylo vše ok. Tu první hru jsme vyhráli. Ta druhá byla horší, spíš jsme to ..no vy víte co. Ale co skončili jsme druhý, s pohárem, s medailí a čokoládama pro každého *_* .Jinak jsem se tam opět zakoukala,ale to někdy jindy. Nic,jdu odpočívat, jelikož ta noha děsně bolí.